SDS-Plus 18V 32mm Combination Hammer with Milwaukee M18ONEFHP-0X case
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
SKU:6000000013
View full details
Descripción
CHARACTERISTICS
  • Drills up to 10 ⌀18 x 100mm holes on one 5.5Ah M18™ HIGH OUTPUT™ battery charge
  • AUTOSTOP™ system shuts down the tool to protect the user after a jam
  • All-metal gearbox, optimal gear seating for longer life
  • Compatible with M18™ FPDDEXL dust extractor
INCLUDES
  • Side handle
  • Depth stop
  • Fat
  • Briefcase
***this reference is supplied without battery or charger
SDS-Plus 18V 32mm Combination Hammer ...